Microfinanse

wpis w: Pożyczki | 0

Niedawnymi czasy pojawiło się dosyć sporo firm, które oferują różnego rodzaju nieduże pożyczki gotówkowe przez internet. Na spotkaniach ze znajomymi wiele razy zastanawialiśmy się, jak samodzielnie wybrać solidną firmę tego rodzaju, dlatego że wbrew pozorom trudno jest osobie bez odpowiedniej wiedzy trafnie wybrać – niestety wybranie niedrogiego i bezpiecznego kredytu w instytucji parabankowej nie jest kwestią, którą można zakończyć w przysłowiowe 5 minut.

0050

Jako przykład korzystnej firmy sprzedającej kredyty internetowe podam Microfinanse. Microfinanse należy do rodzaju takich firm kredytowych, które nie udzielają kredytów osobom prowadzącym działalności rolniczej czy gospodarczej, ale indywidualnym klientom w wieku od 21 do 60 roku życia – można łatwo zauważyć, ze Microfinanse adresują ofertę przede wszystkim do ludzi młodszych, które wybierają błyskawiczne pożyczki na niewielkie sumy i oddają je w dosyć krótkim terminie.

Firma przyjęła prosty model oferowania pożyczek. Wystarczy jedynie zarejestrować się na jej witrynie, przelać 2 zł na rachunek firmy, a wymagane zdjęcia dokumentów mailowo, i już możemy radować się szybką gotówką na naszym koncie – dzięki świetnej i obmyślanej stronie internetowej wszelkie operacje można tam sfinalizować nadzwyczaj szybko. Microfinanse stworzyły ofertę dla trzech grup klientów (dla osób dorosłych, rodzin i studiujących), w każdej z takich grup można otrzymać inną sumę kredytu.

Opłaca się podkreślić, że firma jako jedna z niewielu obok każdej pożyczki umieszcza konkretny opis jej warunków, które można porównać w kilka minut.